W Fortnite pojawiły się miecze świetlne ze Star Wars i gracze rezygnują z klasycznych broni

Pojedynki na ostrza.

W miniony weekend w Fortnite rozpoczęło się wydarzenie powiązane z „Gwiezdnymi Wojnami”. W ramach akcji w grze pojawiły się między innymi miecze świetlne z uniwersum George'a Lucasa.

Oręż dostępny jest w kilku wariantach - niebieskim Rey, zielonym Luke'a, fioletowym Mace'a Windu i czerwonym Kylo Rena. Gadżet cieszy się dużą popularnością i wielu graczy porzuca standardową broń na rzecz oręża Jedi i Sithów.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Sucboy opublikował film, w którym walczy na miecze świetlne z ostatnim rywalem pozostałym przy życiu. Starcie wygrał, zwyciężając tym samym zmagania battle royale.

Gotta love people that accept a duel from r/FortNiteBR

Tego rodzaju potyczek jest znacznie więcej. Internauta lerde udostępnił nagranie, które przedstawia, jak gracz stara się pokonać aż czterech przeciwników wyposażonych w ostrza ze świata Star Wars.

Lazarbeam and mrfreshasian have a 4v1 lightsaber duel with the real Darth Vader from r/FortNiteBR

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Warto jednocześnie zaznaczyć, że miecze świetlne pozwalają nie tylko atakować rywali, ale również niszczyć skonstruowane przez oponentów obiekty i odbijać strzały. Oręż dostępny jest w różnych trybach rozgrywki, a wydarzenie potrwa przez co najmniej tydzień.

Częścią akcji była prezentacja nowej sceny z dziewiątego epizodu filmowych „Gwiezdnych Wojen” - w pokazie wziął udział nawet reżyser J.J. Abrams. Pojawiły się też inne elementy z uniwersum Star Wars, w tym skórki różnych bohaterów i blastery.

Lightsabers are by far the greatest addition of all-time. from r/FortNiteBR

Without a doubt, one of the best animations from a weapon from r/FortNiteBR

Źródło: Reddit

Następnie: Geralt i Ciri wygrali w głosowaniu na nazwy dla planety i gwiazdy, ale nie zostaną wybrani

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami