W Fortnite pojawiły się miecze świetlne ze Star Wars i gracze rezygnują z klasycznych broni

Pojedynki na ostrza.

W miniony weekend w Fortnite rozpoczęło się wydarzenie powiązane z „Gwiezdnymi Wojnami”. W ramach akcji w grze pojawiły się między innymi miecze świetlne z uniwersum George'a Lucasa.

Oręż dostępny jest w kilku wariantach - niebieskim Rey, zielonym Luke'a, fioletowym Mace'a Windu i czerwonym Kylo Rena. Gadżet cieszy się dużą popularnością i wielu graczy porzuca standardową broń na rzecz oręża Jedi i Sithów.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Sucboy opublikował film, w którym walczy na miecze świetlne z ostatnim rywalem pozostałym przy życiu. Starcie wygrał, zwyciężając tym samym zmagania battle royale.

Gotta love people that accept a duel from r/FortNiteBR

Tego rodzaju potyczek jest znacznie więcej. Internauta lerde udostępnił nagranie, które przedstawia, jak gracz stara się pokonać aż czterech przeciwników wyposażonych w ostrza ze świata Star Wars.

Lazarbeam and mrfreshasian have a 4v1 lightsaber duel with the real Darth Vader from r/FortNiteBR

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Warto jednocześnie zaznaczyć, że miecze świetlne pozwalają nie tylko atakować rywali, ale również niszczyć skonstruowane przez oponentów obiekty i odbijać strzały. Oręż dostępny jest w różnych trybach rozgrywki, a wydarzenie potrwa przez co najmniej tydzień.

Częścią akcji była prezentacja nowej sceny z dziewiątego epizodu filmowych „Gwiezdnych Wojen” - w pokazie wziął udział nawet reżyser J.J. Abrams. Pojawiły się też inne elementy z uniwersum Star Wars, w tym skórki różnych bohaterów i blastery.

Lightsabers are by far the greatest addition of all-time. from r/FortNiteBR

Without a doubt, one of the best animations from a weapon from r/FortNiteBR

Źródło: Reddit

Następnie: Geralt i Ciri wygrali w głosowaniu na nazwy dla planety i gwiazdy, ale nie zostaną wybrani

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami