Streamer zdobył 50 platynowych trofeów w 20 godzin

Rekordowe osiągnięcie.

Streamer o pseudonimie PS4Trophies pobił rekord świata, zdobywając 50 platynowych trofeów w 20 godzin. Całe wydarzenie transmitował na żywo w internecie.

Trofea na konsolach PlayStation są odpowiednikiem osiągnięć z platform Xbox. Platynowymi - a więc najcenniejszymi - nagradzani jesteśmy w momencie, gdy zdobędziemy komplet wszystkich „achievementów” w danym tytule.

PS4Trophies postawił sobie za cel zdobycie 50 tak zwanych „platyn” w ciągu doby. Ostatecznie wynik osiągnął w znacznie krótszym czasie, ponieważ w trakcie 20 godzin. Wydarzenie było transmitowane na YouTubie, ale obecnie zapis streamu nie jest dostępny.

Internauta nie ukrywa jednak, że do wyzwania wybrał bardzo łatwe gry. Większość to mniejsze tytuły niezależne, wyróżniające się bardzo niskim poziomem trudności - odblokowanie platynowego trofea w każdej zajmowało średnio 28 minut.

Ponadto użytkownik wyjaśnia, że niektóre produkcje ukończył w kilku wersjach, pochodzących z różnych regionów. Tłumaczy, że część gier w danym obszarze posiada odrębny zestaw osiągnięć do zgromadzenia.

Wśród pozycji, w które zagrał PS4Trophies, są między innymi Attack of the Toy Tanks, Himno, Cybarian: The Time Traveling Warrior, Zeroptian Invasion, Gravity Duck i Foxy Land. Pełna lista dostępna jest w opisie wydarzenia w serwisie YouTube.

Gracz jest zadowolony ze swojego wyczynu, ale przyznaje, że rekordem udowodnił, że system trofeów jest uszkodzony i wymaga naprawy. Zaznacza też, że same tytuły nie stanowiły dużego wyzwania - w przeciwieństwie do utrzymania formy fizycznej i psychicznej.

Źródło: PlayStation LifeStyle, YouTube

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami