Hakerzy dodali NPC do Fallout 76 szybciej niż deweloperzy

Pojawił się też statek Prydwen z Fallout 4.

Jeden z użytkowników forum Unknowncheats opublikował listę skryptów z cheatami do Fallouta 76. Kody pozwoliły między innymi na wprowadzenie do gry postaci niezależnych.

Kotaku dotarło do filmów prezentujących graczy współpracujących z NPC-ami podczas walki. Materiału nie opublikowano jednak, by nie narazić użytkowników na bany.

afy7b7av81gszelgznqb
Takie postacie dodadzą twórcy - hakerzy zdołali umożliwić spawnowanie NPC-ów w samej bieliźnie

Funkcjonalność NPC jest podobno całkiem zadowalająca. Podczas starć potrafią nawet chować się za osłonami i wycofywać w odpowiednim momencie. Nie mają jednak ubrań i nie mogą opuścić bazy gracza w żadnym innym celu, jak tylko po to, by zaatakować pobliskich wrogów.

Bethesda najprawdopodobniej zareaguje niedługo na działania hakerów. Cheaty pozwalają bowiem nie tylko na duplikowanie przedmiotów czy tworzenie nowych obiektów, ale mogą też zapewnić znaczną przewagę w PvP.

Na oficjalnym Reddicie gracze zgłaszają już od kilku między innymi nagłe, masowe śmierci czy nawet latających bohaterów.

W Fallout 76 pojawił się nawet Prydwen, czyli okręt Bractwa Stali z Fallouta 4. Nie może jednak latać, ponieważ - jak się okazało - jest częścią lewitującej bazy. Także został wprowadzony do gry dzięki cheatom.

Źródło: Kotaku

Następnie: Powstaje co najmniej siedem gier w świecie Dungeons & Dragons

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami