Ghost Recon Breakpoint - Runie ostatni mur

Znajdź Blake'a.

Po misji Środki odwetowe musisz odnaleźć Blake'a, by zdobyć kody wyłączające wrogie drony. Standardowo, udaj się do dowolnego biwaku dzięki szybkiej podróży i skorzystaj ze śmigłowca, a następnie leć do celu.

Do celu dolecisz od strony wody. Możesz spokojnie wylądować na końcu cypla (1). Opuść pojazd i aktywuj drona, by pooznaczać wszystkich wrogów w bazie, a następnie zacznij stopniowo ich eliminować snajperką z tłumikiem.

mur1

Zbliżaj się w stronę bazy. Możesz postawić na bardziej agresywne podejście - ale pamiętaj, że musisz pozostawić przy życiu informatora (2). Postrzel go w nogi, by po walce móc go przesłuchać.

mur2

Wskaże ci on kolejny cel, więc wsiadaj z powrotem do śmigłowca i leć do drugiej bazy. Jest daleko stąd, ale po drodze możesz odblokować sporo biwaków. Jeśli nie chcesz, możesz się zbliżyć do celu dzięki szybkiej podróży do innego biwaku.

W kolejnym miejscu docelowym znów musisz przesłuchać żołnierza. Stoi na lądowisku śmigłowca, więc najlepiej wyląduj obok bazy, nieco dalej (3), a potem zakradnij się do żołnierza i złap go, by przesłuchać. Nie musisz tutaj rozpętywać strzelaniny.

mur3

Pora na ostatnią już bazę, gdzie znajdziesz samego Blake'a. Możesz przerzedzić obronę z powietrza, a potem wyląduj na budynku (4). Przygotuj się, bo schodami wejdzie do ciebie opancerzony wróg z minigunem.

mur4

Gdy pokonasz przeciwników, zejdź schodami dwa piętra niżej. Wejdź do biura Blake'a. Zaatakuje cię, ale pamiętaj, że nie możesz go zabić. Strzelaj w nogi (5). Następnie przesłuchaj go. Wskaże ci zejście do podziemnego biura.

mur5

Weź Blake'a na ramię i zejdź schodami na sam dół, a potem idź w stronę celu. Jeśli pojawią się wrogowie, możesz używać tylko pistoletu, ale powinno to wystarczyć. Gdy dotrzesz do podziemi i do biura, zacznie się scenka.

Po scence udaj się do Cromwell, a następnie do Skella w głównej bazie, by przekazać mu dane - w obydwu celach użyj szybkiej podróży.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - W głąb wilczego leża

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Środki odwetowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami