The Outer Worlds - zapowiedziano fabularne DLC

Premiera w 2020 roku.

The Outer World otrzyma w przyszłym roku fabularne rozszerzenie - zapowiedziało studio Obsidian Entertainment na oficjalnym forum gry, przy okazji podziękowań za nominacje do The Game Awards.

- Odbiór gry był fantastyczny i nawet te nominacje znaczą naprawdę dużo - podkreślają deweloperzy. - To jednak nie koniec podróży, ponieważ w przyszłym roku rozbudujemy historię poprzez DLC.

Nie ujawniono na razie żadnych szczegółów. Detale mamy poznać „wkrótce”. Można się domyślać, że z uwagi na możliwe zakończenia The Outer Worlds, prawdopodobne wydawałoby się dodanie nowej planety z osobnym wątkiem fabularnym.

Produkcja studia Obsidian nie zdobyła żadnej nagrody podczas The Game Awards. W rywalizacji o tytuł najlepszego RPG zwyciężyło Disco Elysium, a najlepszą grą roku uznano Sekiro.

holo_screen_3jpg
The Outer Worlds stoi przede wszystkim dialogami

The Outer Worlds to RPG w nowym świecie wykreowanym przez twórców Fallout: New Vegas. Otoczka science-fiction pozwoliła zaprojektować wiele ciekawych wątków i lokacji. Główny motyw to walka - lub współpraca - z mega-korporacją.

Źródło: Obsidian Entertainment

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami