Ghost Recon Breakpoint - Anioł stróż

Obrona Cromwell.

Po misji Awaria zasilania zostań przy Cromwell. Masz z nią porozmawiać na końcu molo, ale zanim to zrobisz, warto ustawić trochę min po drodze do budynku.

Wrogowie będą nadchodzić najczęściej z prawej strony (1), więc rozstawienie tam min może pomóc szybko ich pokonać, a będą całkiem niebezpieczni - to Wilki, a nie zwykli żołnierze.

aniol1

Po przygotowaniu porozmawiaj z Cromwell i kucnij za skrzynią. Teraz cała zabawa polega po prostu na odpieraniu atakujących wrogów. Najwięcej nadejdzie z budynku. Skup się na celowaniu w głowy.

Nadleci też śmigłowiec. Zastrzel pilota (2), by szybko pozbyć się pojazdu.

aniol2

Po pokonaniu wrogów pojawi się aktualizacja celu. Ponownie porozmawiaj z Cromwell. Następnie pozostanie już tylko konieczność odeskortowania jej na teren budowy. Na szczęście na lądowisku obok stoi helikopter (3).

aniol3

Wsiadaj do pojazdu i szybko wznoś się wysoko. Leć prosto do celu i wyląduj - najbezpieczniej będzie na lądowisku, żeby nie zaczepić o drzewa. Wysiadaj i idź do oznaczonego miejsca w głównym budynku, by zakończyć misję. Od razu otrzymasz kolejne zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Środki odwetowe

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Awaria zasilania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami