Fortnite - wyzwanie: Zatknij swój sztandar, by zająć miejsca wypadków myśliwców TIE

Walka ze szturmowcami.

W Fortnite trwa kolaboracja ze Star Wars, a wyrazem tej współpracy są wyzwania, między innymi zadanie, polegające na zajmowaniu miejsc wypadków myśliwców TIE.

Misja jest nietypowa, bo nie wystarczy tylko poznać odpowiednie lokalizacje, trzeba też udać się na miejsce i oczyścić je ze szturmowców.

Miejsca wypadków myśliwców TIE w Fortnite - mapa i lokalizacja

Poniżej przedstawiamy mapę do zadania: w poniższych miejscach znajdziesz strefy wypadków myśliwców. Wystarczy, że ukończysz jedno z nich.

starmap

Aby zaliczyć wyzwanie, musisz dostać się w jedno z oznaczonych miejsc, a następnie wyeliminować wszystkich sterowanych przez sztuczną inteligencję przeciwników, okupujących strefę lądowania.

Zadanie różni się więc od podobnych misji tego typu - przed odwiedzinami lokacji musisz być jak najlepiej uzbrojony, więc lądowanie w niej zaraz po wyskoczeniu z busa nie wchodzi w grę.

for1

Gdy zażegnasz zagrożenie, podejdź do sztandardu i przytrzymaj przycisk interakcji, aby zakończyć wyzwanie.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami