Darksiders Genesis - zadania główne i dodatkowe, odbieranie nagród

Jakie są rodzaje misji i co można zyskać za ich wykonywanie.

W trakcie prowadzenia rozgrywki w Darksiders: Genesis natkniesz się na wiele zadań do wykonania. Oprócz misji głównych, wypełnianych niejako automatycznie, wraz z postępami w poszczególnych rozdziałach, możesz też wypełniać zadania dodatkowe. Warto to robić, ponieważ możesz w ten sposób uzyskać sporo cennych nagród.

026

Jeśli chodzi o misje główne, to możesz szybko je sprawdzić, uruchamiając mapę. W okienku (1) po lewej stronie zostaną wyświetlone zadania, które trzeba wykonać.

027

Jeśli chodzi o misje dodatkowe, to w celu ich sprawdzenia uruchom menu i wybierz z niego opcję Zadania (2).

028

Pojawi się nowe menu z listą misji pobocznych. Znajdziesz tu ich opisy (3) oraz nagrody (4) za ich wykonanie. Te, które są oznaczone pomarańczowym paskiem (5) oznaczają zadania rozpoczęte, wypełnione już w jakimś stopniu.

029

Jeśli któreś z zadań z listy zostanie wypełnione na głównym ekranie gry pojawi się odpowiedni komunikat. Udaj się wtedy do listy zadań, wybierz te zaznaczone zielonym paskiem (6) i przytrzymaj wskazany klawisz (7), co doprowadzi do odebrania nagrody.

Następnie: Darksiders Genesis - kolekcje, ekwipunek, skórki, lista ataków

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - mapa, oznaczenia, znacznik bohatera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami