Darksiders Genesis - rozdział 3, Piekielny skarbiec: otworzenie bramy, belka z kolcami, zagadki

Łamigłówki fabularne na trzecim etapie gry.

Podczas rozgrywania rozdziału trzeciego w Darksiders: Genesis dotrzesz do miejsca, z którego przechodzi się do nowej lokacji o nazwie Piec do ceramiki. Początkowo rozwiązanie zagadki może sprawiać pewne trudności.

z008

Zanim dotrzesz do wspomnianego przejścia będziesz musiał wskoczyć na podwyższenie. Aby to uczynić wskocz najpierw na dźwignię z lewej (1), co odblokuje kolce na belce (2), po której przejdziesz dalej.

z009

Aby otworzyć bramę (3) podejdź do wybuchacza (4) i podnieś go. Następnie wyceluj w dalszą dźwignię (5), rzuć w nią, po czym szybko podnieś drugą wybuchową kulę i rzuć w drugą dźwignię (6). Jeśli będziesz wystarczająco szybki i jednocześnie wciśniesz dwie dźwignie, to przejście się otworzy.

Belka z kolcami na torze przeszkód

W dalszej części etapu dotrzesz do miejsca, gdzie będziesz musiał przebrnąć przez lokację z lawą, wykonując dużo skoków między różnymi elementami otoczenia.

z010

W pewnej chwili dotrzesz do dwóch pionowych belek (7). Korzystając z jednego z dwóch uchwytów (8) przemieść się na drugą stronę. Zawiśnij na jednej dźwigni (9), po czym przemieść się na drugą (10). Kiedy opuścisz obydwie odblokujesz kolce na belce (11), dzięki czemu będziesz mógł dotrzeć na górę.

Następnie: Darksiders Genesis - rozdział 3, Piekielny skarbiec: otworzenie bramy, belka z kolcami, zagadki

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - rozdział 2, Jaskinia Popiołów: otworzenie bramy, pieczęcie, zagadki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami