Darksiders Genesis - powrót do etapów, zmiana poziomu trudności

Jak wracać do poprzednich rozdziałów i ułatwiać lub utrudniać grę?

Autorzy Darksiders: Genesis przygotowali trzy poziomy trudności: łatwy, normalny i trudny. Dzięki temu z grą powinni poradzić sobie zarówno gracze początkujący, jak i osoby szukające bardziej wymagające wyzwania. Warto też pamiętać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wracać do już pokonanych etapów.

Można to robić na przykład w celu dotarcia do wszystkich sekretów. Należy przy tym pamiętać, że rozpoczęcie danego etapu od nowa przywróci do życia wszystkich wrogów. Część sekretów będzie już niedostępna, ale inne, na przykład skrzynie z duszami, mogą pojawić się ponownie. W ten sposób możemy zatem szybko się wzbogacić.

021

W jaki sposób można wrócić do poprzednich rozdziałów? Identycznie, jak rozpoczynając nowy. W lokacji o nazwie Pustka należy udać się do specjalnego punktu (1) i wejść z nim w interakcję.

022

Pojawi się nowe menu, w którym możesz przewijać listę etapów (2) oraz sprawdzić związane z nimi statystyki (3). Jeśli jesteś gotowy na rozpoczęcie któregoś z etapów, to wystarczy go zaakceptować (4).

023

Jeśli chodzi o zmianę poziomu trudności, to można to uczynić właśnie przed rozpoczęciem danej planszy. W tym celu należy wybrać opcję Zmień poziom trudności (5). Wyświetli się menu (6) z trzema dostępnymi poziomami, z których wybierz jeden.

Następnie: Darksiders Genesis - mapa, oznaczenia, znacznik bohatera

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - koń, przyzywanie, walka konno

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami