Darksiders Genesis - monety przewoźnika, rdzenie, klucz oszusta, drzwi oszusta

Cenne przedmioty i miejsca.

Oprócz często występujących na arenach przedmiotów, między innymi czaszek, w Darksiders: Genesis pojawiają się również rzeczy pojawiające się rzadziej. Warto poznać ich znaczenie, aby w pełni zrozumieć mechanizmy rządzące rozgrywką.

Monety przewoźnika

005

Jednym z cenniejszych przedmiotów, na które natkniesz się podczas gry, są zielone monety przewoźnika (1). Najczęściej są rozlokowane w różnych częściach mapy.

006

Jest to kolejna, po niebieskich czaszkach, waluta (2) dostępna w grze. Umożliwia zakup przedmiotów, ulepszeń oraz rdzeni np. u Vulgrima.

Rdzenie

007

Kolejnym ważnym przedmiotem pojawiającym się w grze są rdzenie (3). Można podzielić je na dwie grupy - fioletowe (zwykłe) i złote (specjalne). Ich zbieranie umożliwia rozwój bohaterów. Pierwsze są związane ze zwykłymi przeciwnikami, a drugie ze specjalnymi, najczęściej bossami.

008

Rdzenie możesz również kupować (4) za niebieskie czaszki i monety przewoźników m.in. u Vulgrima.

Klucze i drzwi oszusta

009

Kolejne dwa elementy są ze sobą połączone. Pierwszym z nich są tak zwane klucze oszusta (5), które można znaleźć w różnych zakamarkach map oraz kupić u Vulgrima.

010

Jednym kluczem możesz w ten sposób otworzyć jedne drzwi oszusta (6), czyli specjalne przejścia znajdujące się w niektórych fragmentach map. Warto odwiedzać takie miejsca, ponieważ najczęściej są w nich cenne przedmioty lub ulepszenia.

Następnie: Darksiders Genesis - rdzenie i rozwój bohaterów, awansowanie postaci, punkty doświadczenia

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - czaszki: zielone, niebieskie, żółte, fioletowe pojemniki, amunicja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami