Darksiders Genesis - mapa, oznaczenia, znacznik bohatera

Jak znaleźć postać na mapie?

Podczas przechodzenia do kolejnych rozdziałów w Darksiders: Genesis będziesz otrzymywał dostęp do mapy danej lokacji. Warto z niej korzystać, jeśli chcesz szybko zorientować się w terenie lub odszukać różnego rodzaju sekrety.

024

Jakie są najważniejsze opcje związane z mapą? Po lewej stronie znajduje się spis (1) bieżących misji głównych i zadań dodatkowych. W środku jest główna część mapy (2), a z prawej strony znajduje się legenda (3), tłumacząca oznaczenia w sekcji środkowej.

Warto od razu zaznaczyć, że na mapie nie znajduje się znacznik bohatera. Skąd zatem wiedzieć, w jakim miejscu się znajdujemy? Oprócz ukształtowania terenu wskazówkę stanowi fakt, że fragment mapy, w którym przebywa postać, jest podświetlony (4).

025

Początkowo na mapach nie znajdziemy zbyt wielu oznaczeń, w tym sekretów. Aby ułatwić sobie ich odnajdywanie należy lokalizować specjalne mapy (5). Ich podnoszenie sprawi, że mapa danej lokacji zostanie w pełni odsłonięta, wraz ze znajdującymi się w niej sekretami.

Następnie: Darksiders Genesis - zadania główne i dodatkowe, odbieranie nagród

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - powrót do etapów, zmiana poziomu trudności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami