Darksiders Genesis - Legion Oblężnik (boss)

Główny przeciwnik w piątym rozdziale gry.

Pod koniec rozdziału piątego, czyli Skarbiec Mammona, jak zwykle bohaterowie będą musieli zmierzyć się z silnym przeciwnikiem. Tym razem bossem będzie ogromny demon, nazywany Legionem Oblężnikiem.

b019

Jak zwykle w przypadku walk z bossami, w pierwszej kolejności staraj się rozprawić z mniejszymi rywalami (1).

b020

Jeśli chodzi o samego bossa, to uważaj przede wszystkim na moment, kiedy kładzie na ziemi wałek i zaczyna się rozpędzać (2). Odskakuj wtedy na boki, żeby nie zostać trafionym. W międzyczasie staraj się stale ostrzeliwać go Waśnią lub atakować od tyłu Wojną.

b021

Gdybyś znalazł się w pobliżu wroga, zwłaszcza z przodu, to uważaj na jego potężne ciosy (3), przed którymi również odskakuj.

b022

Na bliskim dystansie boss może również brać zamach (4) i wykonywać obszerny atak wręcz. W takich przypadkach dobrze się od niego oddalić lub stać z tyłu.

b023

Po zakończeniu walki podejdź do złotego fragmentu (5) na ziemi i wejdź z nim w interakcję. Otworzysz Wewnętrzny skarbiec, do którego się udaj, aby zakończyć etap.

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Spiekły Anioł (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami