Darksiders Genesis - Legion Oblężnik (boss)

Główny przeciwnik w piątym rozdziale gry.

Pod koniec rozdziału piątego, czyli Skarbiec Mammona, jak zwykle bohaterowie będą musieli zmierzyć się z silnym przeciwnikiem. Tym razem bossem będzie ogromny demon, nazywany Legionem Oblężnikiem.

b019

Jak zwykle w przypadku walk z bossami, w pierwszej kolejności staraj się rozprawić z mniejszymi rywalami (1).

b020

Jeśli chodzi o samego bossa, to uważaj przede wszystkim na moment, kiedy kładzie na ziemi wałek i zaczyna się rozpędzać (2). Odskakuj wtedy na boki, żeby nie zostać trafionym. W międzyczasie staraj się stale ostrzeliwać go Waśnią lub atakować od tyłu Wojną.

b021

Gdybyś znalazł się w pobliżu wroga, zwłaszcza z przodu, to uważaj na jego potężne ciosy (3), przed którymi również odskakuj.

b022

Na bliskim dystansie boss może również brać zamach (4) i wykonywać obszerny atak wręcz. W takich przypadkach dobrze się od niego oddalić lub stać z tyłu.

b023

Po zakończeniu walki podejdź do złotego fragmentu (5) na ziemi i wejdź z nim w interakcję. Otworzysz Wewnętrzny skarbiec, do którego się udaj, aby zakończyć etap.

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Spiekły Anioł (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami