Darksiders Genesis - Legion Bełtomiot (boss)

Główny przeciwnik w rozdziale 3.

W trakcie rozgrywki w Darksiders: Genesis natkniesz się na sporą liczbę trudniejszych przeciwników i bossów. Jednym z nich jest Legion Bełtomiot, z którym po raz pierwszy zmierzysz się pod koniec trzeciego rozdziału gry.

b011

Główną bronią wroga jest szybkostrzelny karabin (1) o zabójczej skuteczności. Dlatego najważniejsze jest wykonywanie uników przed pociskami lub ukrywanie się za elementami otoczenia (2). Możesz w ten sposób obiegać go Waśnią albo próbować obiec od tyłu Wojną i atakować zanim obróci się z karabinem.

b012

Co pewien czas przeciwnik na chwilę zatrzyma ostrzał. Jest to najlepszy moment do zaatakowania bossa (3).

b013

Oprócz korzystania z karabinu rywal będzie również wystrzeliwał serie wybuchowych ładunków (4), przed którymi uciekaj. Jest to też dobra okazja do ponownego ostrzeliwania oponenta. Jeśli będziesz chciał go atakować z bliska, to uważaj na wyprowadzane przez niego ciosy.

b014

Jak zwykle w trakcie walki na arenie będą pojawiać się mniejsi rywale (5), których staraj się zabijać w pierwszej kolejności. Ponadto w drugiej części walki pojawią się miejsca zalane lawą (6) - przeskakuj nad nimi, ponieważ nieuwaga może kosztować utratę części życia.

Następnie: Darksiders Genesis - Spiekły Anioł (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Demon Popiołów (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami