Darksiders Genesis - Legion Bełtomiot (boss)

Główny przeciwnik w rozdziale 3.

W trakcie rozgrywki w Darksiders: Genesis natkniesz się na sporą liczbę trudniejszych przeciwników i bossów. Jednym z nich jest Legion Bełtomiot, z którym po raz pierwszy zmierzysz się pod koniec trzeciego rozdziału gry.

b011

Główną bronią wroga jest szybkostrzelny karabin (1) o zabójczej skuteczności. Dlatego najważniejsze jest wykonywanie uników przed pociskami lub ukrywanie się za elementami otoczenia (2). Możesz w ten sposób obiegać go Waśnią albo próbować obiec od tyłu Wojną i atakować zanim obróci się z karabinem.

b012

Co pewien czas przeciwnik na chwilę zatrzyma ostrzał. Jest to najlepszy moment do zaatakowania bossa (3).

b013

Oprócz korzystania z karabinu rywal będzie również wystrzeliwał serie wybuchowych ładunków (4), przed którymi uciekaj. Jest to też dobra okazja do ponownego ostrzeliwania oponenta. Jeśli będziesz chciał go atakować z bliska, to uważaj na wyprowadzane przez niego ciosy.

b014

Jak zwykle w trakcie walki na arenie będą pojawiać się mniejsi rywale (5), których staraj się zabijać w pierwszej kolejności. Ponadto w drugiej części walki pojawią się miejsca zalane lawą (6) - przeskakuj nad nimi, ponieważ nieuwaga może kosztować utratę części życia.

Następnie: Darksiders Genesis - Spiekły Anioł (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Demon Popiołów (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami