Darksiders Genesis - Demon Nicości (boss)

Główny przeciwnik, który pojawia się w rozdziale 1.

Pod koniec pierwszego rozdziału w Darksiders: Genesis natkniesz się na pierwszego, potężnego przeciwnika. Będzie to Demon Nicości, z którym stoczysz walkę na małej arenie, zablokowanej od tyłu murem.

b001

Na początek warto zaznaczyć, że w walce z przeciwnikiem dobrze spisze się Waśń. Staraj się trzymać daleko od bossa i stale go ostrzeliwać. Przy okazji uważaj na różne ataki przeciwnika. Na bliskim dystansie rywal będzie próbował atakować łapą z pazurami (1). Najlepiej wtedy nie podchodzić do rywala.

b002

Co pewien czas Demon Nicości będzie wywoływał cykliczne eksplozje (2) następujące po sobie w jednej linii. Wystarczy szybko wykonać unik na bok, żeby ich uniknąć.

b003

Kolejnym atakiem będą wystrzeliwane wybuchające pociski (3), lądujące w różnych miejscach na arenie. Tutaj należy wykazać się refleksem i nie wchodzić na miejsca, gdzie wylądują, a jeśli znajdziesz się w pobliżu ładunku, to szybko od niego odskakuj.

b004

Uniki na boki wykonuj też kiedy rywal będzie przyzywał ognistą kulę (4). W międzyczasie pamiętaj o ciągłym ostrzeliwaniu wroga, co stopniowo będzie pozbawiać go zdrowia (5).

b005

W drugiej części pojedynku uważaj też na fale uderzeniowe (6). Podskakuj nad nimi i zawisaj na chwilę w powietrzu, aby ich uniknąć.

b006

W dalszej części pojedynku na arenie zaczną pojawiać się też mniejsi rywale, których eliminuj w pierwszej kolejności. Gdyby Waśń został nieprzytomny lub chciałbyś spróbować walki Wojną, to szybko podbiegnij do rywala i stale go atakuj (7), jednocześnie unikając jego ataków na bliskim dystansie (8).

Następnie: Darksiders Genesis - Demon Popiołów (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami