Darksiders Genesis - czaszki: zielone, niebieskie, żółte, fioletowe pojemniki, amunicja

Poznaj przedmioty często występujące w grze.

W trakcie rozgrywki w Darksiders: Genesis będzie często natrafiał na różne przedmioty, pojawiające się na mapach. Część z nich występuje dosyć regularnie, dlatego warto wiedzieć, jakie mają zastosowanie.

Zielone czaszki

001

Pierwszym takim przedmiotem są zielone czaszki (1), które najczęściej pojawiają się po poległych przeciwnikach. Umożliwiają one częściowe przywracanie paska zdrowia (2), co stanowi dobrą alternatywę dla eliksirów. Jeśli jeden z bohaterów posiada mniej zdrowia niż drugi, to warto się przełączyć i pozbierać zielone czaszki właśnie osłabioną postacią.

Niebieskie czaszki

002

Niebieskie czaszki (3) pojawiają się najczęściej po niszczeniu różnych przedmiotów oraz otwieraniu skrzyń, które je zawierają. Stanowią walutę, którą zbierasz (4) w trakcie gry. Możesz za nie kupować różne przedmioty i ulepszenia podczas pobytu w Pustce.

Żółte czaszki

003

Kolejnym elementem są żółte czaszki (5), najczęściej wypadające z pokonanych przeciwników. Ich podnoszenie regeneruje paski ataków specjalnych (6), które są widoczne pod poziomem zdrowia postaci (tak zwane paski gniewu). Jeśli są puste, to wykonywanie niektórych akcji staje się niemożliwe.

Fioletowe pojemniki

004

Ostatni z często pojawiających się przedmiotów, to fioletowe pojemniki (7). Znajduje się je po pokonanych wrogach, a także w niszczonych elementach otoczenia i otwieranych skrzyniach. Jest to amunicja (8) do alternatywnych rodzajów broni palnej dla Waśni.

Następnie: Darksiders Genesis - monety przewoźnika, rdzenie, klucz oszusta, drzwi oszusta

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami