Red Dead Redemption 2 - dodatki fabularne i tryb fotograficzny z PC trafiły na PS4

Na Xbox One pojawią się w styczniu.

Rockstar Games do Red Dead Redemption 2 na PS4 wprowadziło bonusowe treści, które do tej pory były dostępne jedynie w wersji PC.

Najważniejszym elementem jest rozbudowany tryb fotograficzny. Narzędzie pozwala zmienić lokalizację obiektywu - swobodnie lub w pobliżu głównego bohatera. Do tego funkcje przybliżenia obrazu i wybrania różnych przysłon.

rdr_2_ps4_dodatki
Głównym bohaterem Red Dead Redemption 2 jest Arthur Morgan

Jest też możliwość skupienia aparatu na położonych w oddali obiektach i rozmycie elementów z pierwszego planu, przy czym nasilenie tego można dostosować. Ponadto zmniejszymy lub zwiększymy stopień ekspozycji oraz zmodyfikujemy kontrast.

Inne bonusy to dodatki do trybu fabularnego. Pojawiły się więc trzy misje łowcy nagród, polegające na schwytaniu trzech przestępców: Hermana Zizendorfa, Camille'a de Millemonta i Barta Cavanaugha. Są także kolejne kryjówki gangu - znajdujące się w Gaptooth Breach i Solomon's Folly siedziby ugrupowania Del Lobos.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Poza tym do produkcji trafiło zadanie „W każdym zakątku Ziemi”, dwie mapy skarbów (skarb punktów orientacyjnych i skarb szlaku żywiołów), broń (pistolet M1899, karabin powtarzalny Evans, rewolwer z grawerunkiem szulera i rewolwer LeMat), konie i ukryte ozdoby.

Warto zaznaczyć, że wspomniane treści zmierzają również na Xbox One. Posiadacze konsoli Microsoftu dostęp do bonusów otrzymają jednak dopiero 21 stycznia 2020 roku.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Xiaomi odwołało promocję w Warszawie - sklep zamknięto ze względów bezpieczeństwa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami