The Wolf Among Us za darmo w Epic Games Store. Prace nad sequelem wciąż trwają

Oferta ważna tylko przez kilka dni.

Nieoczekiwanie Epic Games Store udostępniło za darmo The Wolf Among Us - epizodyczną przygodówkę, opartą na serii komiksowej „Baśnie”.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz, należy wejść na kartę gry i przypisać produkcję do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się w najbliższy czwartek, 19 grudnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

the_wolf_free
The Wolf Among Us wyróżnia komiksowa grafika

The Wolf Among Us opowiada o postaciach z baśni, które uciekły ze swoich fantastycznych krain i schroniły się w prawdziwym świecie. Gracze kierują poczynaniami Bigby'ego Wolfa - detektywa, który musi rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa.

W międzyczasie podczas gali The Game Awards potwierdzono, że trwają prace nad kontynuacją. Sequel zapowiedziano kilka lat temu, ale w obliczu problemów studia Telltale Games wydawało się, że projekt zawieszono.

Teraz jednak okazuje się, że po wskrzeszeniu zespołu produkcję gry wznowiono. Za tytuł odpowiada jednak AdHoc - firma składająca się z byłych członków wspomnianej ekipy. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów o pozycji.

Wiadomo jednak, że The Wolf Among Us 2 zmierza na PC i bliżej niesprecyzowane konsole. Na komputerach ukaże się wyłącznie w cyfrowym sklepie Epic Games Store.

Źródło: Epic Games

Następnie: Nazwa Xbox Series X oznacza rodzinę konsol - tłumaczy Phil Spencer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami