Henry Cavill czyta Wiedźmina w nowym materiale od Netflixa

Opowiadania głosem serialowego Geralta.

Netflix opublikował nowy materiał związany z realizowanym dla platformy serialem Wiedźmin. W filmie odtwórca roli Geralta z Rivii - Henry Cavill - czyta fragmenty twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

W nagraniu Brytyjczyk siedzi na znajdującym się w białym pomieszczeniu skórzanym fotelu. Aktor przytacza fragmenty dwóch opowiadań ze zbioru „Ostatnie życzenie”: historii zatytułowanych „Mniejsze zło” i „Wiedźmin”.

Warto zaznaczyć, że wydarzenia z obu wymienionych przygód Białego Wilka zostaną przedstawione w nadchodzącym serialu. Widzowie ujrzą więc, jak bohater zyskuje przydomek Rzeźnika z Blaviken, a także potyczkę ze strzygą.

Poza wspomnianym Henrym Cavillem - znanym między innymi z roli Supermana - w obsadzie jest jeszcze Anya Chalotra, która wcieli się w Yennefer. W produkcji wystąpią też Freya Allan jako Ciri, Anna Shafter jako Triss i Joey Batey jako Jaskier.

wiedzmin_yennefer
W serialu istotną rolę odegra Yennefer

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, najważniejsze informacje

Pierwszy sezon Wiedźmina - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje 20 grudnia. Trwają już zaś prace nad drugą odsłoną, która powinna ukazać się w 2021 roku.

Następnie: Powstaje remake pierwszej części Gothic - udostępniono działający prototyp gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami