Ghost Recon Breakpoint - Awaria zasilania

Odizolowanie systemu, trzy bazy.

Po misji Prawo Blake'a czas na wycieczkę. Musisz udać się do trzech baz wroga i wyłączyć systemy łączności. Włącz mapę - zaczniemy od celu na wschodzie. Udaj się do najbliższego biwaku i zespawnuj śmigłowiec z rakietami.

Dzięki wykorzystaniu helikopterów, misja ta jest niezwykle łatwa. Przy pierwszym celu trzeba tylko uważać na drona (1), który może nam zagrozić. Przytrzymaj na nim celownik i strzelaj, gdy zmieni kolor na czerwony.

awaria1

Później możesz skupić się na celach naziemnych, ale cały czas się ruszaj, bo snajperzy mogą cię trafić. Gdy pozbędziesz się części żołnierzy, wyląduj w wolnym miejscu i spróbuj zhakować działko (3).

awaria2

Dzięki temu możesz wyeliminować pozostałych wrogów. Później pozostaje ci tylko pójść na dach budynku z anteną (4), by zhakować panel. Następnie otwórz mapę i przenieś się do biwaku w pobliżu drugiego celu.

awaria3

Za każdym razem zaczynasz tak samo - a więc znów spawnuj śmigłowiec, by udać się do drugiego celu. Tutaj sprawa jest prostsza, bo nie zaatakuje cię żaden dron.

Pamiętaj tylko, by po zbliżeniu się do bazy zniszczyć śmigłowiec (4) na lądowisku. Jeśli tego nie zrobisz, może on ci zagrozić.

awaria4

Wyeliminuj wrogów z powietrza, a później spokojnie zaparkuj w pobliżu pojazd, wejdź na dach, zhakuj panel w odpowiednim miejscu. Następnie możesz wracać do śmigłowca i lecieć do ostatniego celu.

Baza w jaskini

Droga nie jest długa, po chwili dotrzesz na miejsce. Zobaczysz kolejny budynek z ikoną celu - tutaj lepiej nie rozpoczynać ostrzału, bo przypadkiem możesz zabić oficera, którego musisz przesłuchać.

Wyląduj po lewej stronie budynku i wejdź po drabinie. Pozbądź się wrogów, oficer zostanie ranny na ziemi (5). Przesłuchaj go, a wskaże ci drogę do bazy.

awaria5

Musisz udać się nieco dalej, zboczem góry i wpłynąć do jaskini. Na miejscu pozbądź się wrogów i poczekaj za skrzyniami, uważając na posiłki, które będą wyżej (6).

awaria6

Po pozbyciu się wrogów ruszaj wyżej. Potem wystarczy podążać korytarzem, a dotrzesz do ostatniego celu do zhakowania. Kiedy to zrobisz, wracaj do kompleksu kampusu, by porozmawiać z Cromwell (7). Na szczęście przebywa w łatwiej dostępnym miejscu - ale i tak uważaj na pobliskich wrogów.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Anioł stróż

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Prawo Blake'a

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami