Ghost of Tsushima ukaże się latem 2020 roku na PS4

Nowy trailer.

Ghost of Tsushima zadebiutuje na PlayStation 4 latem 2020 roku - ujawnili przedstawiciele Sony i studia Sucker Punch w nowym zwiastunie zaprezentowanym podczas The Game Awards 2019.

Trailer wykonany jest na silniku gry i zawiera krótkie fragmenty gameplayu, choć pokazane bez żadnych elementów interfejsu, a momentami z użyciem kinowej kamery.

Główny bohater to Jin, który rozpocznie przygodę jako samuraj. Po mongolskiej inwazji na Japonię zacznie jednak uczyć się nowych technik walki i sztuczek, by poszerzyć zakres swoich możliwości.

Deweloperzy podkreślają, że „Ghost of Tsushima jest ogromne”. To największa gra w historii studia Sucker Punch, odpowiedzialnego wcześniej choćby za serię inFamous.

dims

Otwarty świat ma zawierać wiele różnorodnych obszarów. Więcej szczegółów twórcy ujawnią w przyszłym roku. Ghost of Tsushima to przede wszystkim gra akcji z elementami skradanki.

Następnie: Xbox Series X to konsola nowej generacji Microsoftu. Wygląd, moc, kontroler i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami