Wiedźmin - próbka polskiego dubbingu w zlokalizowanych zwiastunach

Są też wersje z lektorem.

Netflix opublikował polskie wersje dwóch pierwszych zwiastunów serialu „Wiedźmin”. Nagrania pozwalają posłuchać próbki rodzimego dubbingu.

Zlokalizowane trailery dostępne są w bibliotece wspomnianej platformy streamingowej - za pośrednictwem strony internetowej z poziomu komputera i specjalnych aplikacji. Materiały są też na kanale użytkownika Navi w serwisie YouTube.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Geraltowi głos podłoży Michał Żebrowski, który wcielił się w Białego Wilka w polskiej adaptacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego. W roli Yennefer usłyszymy Justynę Kowalską, a Ciri odegra Natalia Smagacka. Do tego Marcin Franc jako Jaskier.

Warto zaznaczyć, że pojawi się również opcja wyboru klasycznego lektora - kwestie przeczyta Piotr Borowiec, którego widzowie znają z szeregu produkcji, w tym „Gry o Tron” i „Wikingów”. Trailery we wspomnianym wariancie także są obecne na Netflixie.

W obsadzie jest Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na podstawie komiksów DC wcieli się w Geralta. Wystąpią także Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri i Anna Shaffer jako Triss.

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje 20 grudnia. Oczywiście oprócz opcji oglądania produkcji z dubbingiem lub lektorem nie zabraknie opcji wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i polskich napisów.

Następnie: Netflix może wprowadzić tańszy abonament na rok - platforma testuje nowe plany

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami