Wiedźmin - Ciri i inwazja Nilfgaardu w nowym zwiastunie serialu

Ochrona Lwiątka z Cintry.

Netflix opublikował kolejny zwiastun - nazywany „finalnym” - realizowanego dla platformy serialu „Wiedźmin”.

W filmie zaprezentowano inwazję wojsk Imperium Nilfgaardu na Cintrę. Nie zabrakło między innymi fragmentu starcia dwóch dużych armii, a także scen przedstawiających płonące ruiny zniszczonego przez najeźdźców miasta.

Centralną rolę w nowym zwiastunie odgrywa Ciri, której ochroną mają zająć się zarówno Geralt z Rivii, jak i Yennefer. W samym materiale ukazano również Fringillę Vigo, czyli jedną z członkiń tajnej Loży Czarodziejek. Do tego sekwencje z potyczkami.

Produkcja skoncentruje się przede wszystkim na zaprezentowaniu wydarzeń z opowiadań. Widzowie ujrzą na przykład Blaviken z „Mniejszego zła” oraz słynne starcie ze strzygą. W planach jest też adaptacja „Kwestii ceny”.

wiedzmin_geralt_netflix_zwiastun
Losy Geralta i Ciri są ściśle związane

W obsadzie jest Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na podstawie komiksów DC wcieli się w Geralta. Wystąpią także Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri i Anna Shaffer jako Triss.

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje 20 grudnia. Zamówiono już drugą serię, która ukaże się w 2021 roku.

Następnie: Na Steamie pojawią się dema 13 nadchodzących gier - z okazji The Game Awards 2019

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami