W horrorze P.T. z PS4 gracz kierował Normanem Reedusem, aktorem z Death Stranding

Kolejny sekret dema Silent Hills odkryty.

Grając w P.T. - interaktywną zapowiedź skasowanej gry Silent Hills - nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć głównego bohatera, ale teraz okazuje się, że jest nim Norman Reedus. To aktor, który wciela się w główną rolę w Death Stranding.

Ciekawostkę odkrył Lance McDonald, specjalista od szukania sekretów w P.T. Dzięki sztuczkom modderskim, możemy zobaczyć odbicie Reedusa w lustrze w grze.

Pod pewnym względem cyfrowy model Reedusa nie jest zaskoczeniem, bo po ukończeniu P.T. aktora mogliśmy zobaczyć w zwiastunie Silent Hills, co wyraźnie sugerowało, że wcieli się w główną postać.

Z drugiej strony, bohaterem P.T. mogła być inna osoba, a poza tym twórcy wcale nie mieli obowiązku przygotowania modelu postaci. W grach pierwszoosobowych, w których nigdy nie mamy szansy zobaczyć protagonisty, często kierujemy tak naprawdę lewitującymi w powietrzu dłońmi - lub, w niektórych przypadkach, wyłącznie kamerą.

sh
Reedus w zwiastunie Silent Hills

McDonald odkrył kilka miesięcy temu, że za plecami gracza w P.T. nieustannie znajduje się Lisa, czyli przerażająca, demoniczna kobieta.

Przypomnijmy, że P.T. to wydany jedynie na PlayStation 4, niedostępny już w PS Store horror, który miał służyć jako grywalna zapowiedź wspomnianego Silent Hills. Do premiery produkcji nigdy jednak nie doszło, a demo zachowały jedynie osoby, które nie usunęły nietypowego dema z dysku.

Następnie: Xiaomi Redmi Note 7 za 199 zł i Mi Note 10 za 499 zł - niecodzienna promocja w Warszawie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami