W horrorze P.T. z PS4 gracz kierował Normanem Reedusem, aktorem z Death Stranding

Kolejny sekret dema Silent Hills odkryty.

Grając w P.T. - interaktywną zapowiedź skasowanej gry Silent Hills - nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć głównego bohatera, ale teraz okazuje się, że jest nim Norman Reedus. To aktor, który wciela się w główną rolę w Death Stranding.

Ciekawostkę odkrył Lance McDonald, specjalista od szukania sekretów w P.T. Dzięki sztuczkom modderskim, możemy zobaczyć odbicie Reedusa w lustrze w grze.

Pod pewnym względem cyfrowy model Reedusa nie jest zaskoczeniem, bo po ukończeniu P.T. aktora mogliśmy zobaczyć w zwiastunie Silent Hills, co wyraźnie sugerowało, że wcieli się w główną postać.

Z drugiej strony, bohaterem P.T. mogła być inna osoba, a poza tym twórcy wcale nie mieli obowiązku przygotowania modelu postaci. W grach pierwszoosobowych, w których nigdy nie mamy szansy zobaczyć protagonisty, często kierujemy tak naprawdę lewitującymi w powietrzu dłońmi - lub, w niektórych przypadkach, wyłącznie kamerą.

sh
Reedus w zwiastunie Silent Hills

McDonald odkrył kilka miesięcy temu, że za plecami gracza w P.T. nieustannie znajduje się Lisa, czyli przerażająca, demoniczna kobieta.

Przypomnijmy, że P.T. to wydany jedynie na PlayStation 4, niedostępny już w PS Store horror, który miał służyć jako grywalna zapowiedź wspomnianego Silent Hills. Do premiery produkcji nigdy jednak nie doszło, a demo zachowały jedynie osoby, które nie usunęły nietypowego dema z dysku.

Następnie: Xiaomi Redmi Note 7 za 199 zł i Mi Note 10 za 499 zł - niecodzienna promocja w Warszawie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami