Dziś rusza darmowy weekend z Fallout 76 - na PC, PS4 i Xbox One

Start o 17:00.

Dzisiaj po południu startuje darmowy okres próbny z Fallout 76, dostępny na PC i konsolach. Wydarzenie rusza 12 grudnia o godzinie 17:00, a kończy się 16 grudnia o godzinie 18:00.

Zainteresowani otrzymają dostęp do całej zawartości z podstawowej wersji gry, ale zabraknie elementów z dodatku Wastelanders. Wszystkie postępy poczynione podczas okresu próbnego zostaną zachowane w przypadku późniejszego kupna Fallout 76. Gra będzie też przeceniona o 50 proc. w sklepie Bethesdy.

fal2
Tak, w Fallout 76 można używać atomówek

Aby zyskać dostęp do darmowego weekendu, właściciele konsol muszą mieć aktywny abonament Xbox Gold lub PlayStation Plus. Na PC nie trzeba oczywiście opłacać żadnych usług, ale do uruchomienia gry potrzeba konta Bethesda.net oraz odpowiedniej aplikacji.

Przy okazji wersji testowej, twórcy aktywują zdobywanie podwójnych punktów doświadczenia we wszystkich trybach gry.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 mechaniką przypomina poprzednią osłonę serii, ale jest pierwszą próbą przeniesienia tego uniwersum na grunt rozgrywki wieloosobowej. Gra jest regularnie uzupełniana nową, darmową zawartością.

Źródło: Bethesda

Następnie: Wiedźmin - Ciri i inwazja Nilfgaardu w nowym zwiastunie serialu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami