Charytatywne granie z Nvidią - jutro startuje 60-godzinny stream ze zbiórką pieniędzy

Kolejna edycja akcji dla potrzebujących.

Nvidia poinformowała, że w dniach 13-15 grudnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia, podczas którego wraz z graczami postara się zebrać fundusze na cele charytatywne. Start jutro o godzinie 10:00 czasu polskiego.

W trakcie 60-godzinnego streamu ponad 60 zaproszonych gości - między innymi e-sportowcy pokroju Jankosa i Izaka oraz „osobistości internetowe” - będzie grać w różne produkcje, zachęcając obserwujących do wpłacania pieniędzy.

W tym roku celem akcji jest zgromadzenie funduszy na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Zebrane środki zostaną następnie przeznaczone na pomoc „seniorom cierpiącym z powodu samotności i trudnej sytuacji życiowej”.

nvidia_akcja
Nvidia chce pomóc potrzebującym

Wspomniany stream dostępny będzie na oficjalnej stronie wydarzenia. Na witrynie znaleźć można także szczegółowy harmonogram programu oraz opcję dokonywania wpłat za pośrednictwem platformy PayPal.

Poza standardową zbiórką przygotowano aukcje internetowe z „cennymi i unikalnymi” rzeczami związanymi z wirtualną rozrywką - wśród przedmiotów nie zabraknie sprzętu i produktów sygnowanych marką Omen od HP.

geforce_akcja
Producent GeForce'ów udziela się charytatywnie

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni widząc zaangażowanie graczy oraz znanych osób ze świata gamingu. Kolejny raz pokażmy światu jak wspaniałą społecznością są gracze - uważa Wojciech Łaszczak z firmy Nvidia.

Podczas poprzedniej edycji kwestowano dla podopiecznych Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka, a wcześniej dla fundacji DKMS, kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei i pacjentów Kliniki Budzik. We wszystkich latach zebrano łącznie 250 tysięcy złotych.

Źródło: Nvidia

Następnie: Wiedźmin - próbka polskiego dubbingu w zlokalizowanych zwiastunach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami