Battle royale w Forza Horizon 4 już od dziś

Rywalizacja 72 aut.

Do Forzy Horizon 4 trafi dziś sieciowy tryb The Eliminator, będący odpowiednikiem rywalizacji battle royale z różnych strzelanek - w walce o pierwsze miejsce bierze udział 72 uczestników.

Każdy zaczyna za kierownicą Mini Coopera i może brać udział w wyścigach 1 na 1 (w których przegrani od razu odpadają) lub eksploruje mapę i szuka ukrytych ikon, by zdobyć lepsze samochody w świecie gry.

Obszar gry regularnie się zmniejsza, a gdy na mapie zostanie już tylko mały procent kierowców, wszyscy muszą ścigać się o to, kto jak najszybciej dotrze do mety i wygra cały mecz.

Z trybem The Eliminator związany będzie krótki wątek fabularny z wyzwaniami. Nagrodami będą tutaj nowe modele aut - Renault Mégane R26.R, Porsche 911 GT3 RS z 2016 roku i Mercury Cougar Eliminator.

fh4_eliminator_mini_2_1576093639749
Demon prędkości

Nowy tryb będzie dostępny w ramach darmowej aktualizacji, która zostanie udostępniona na PC i Xbox One około godziny 19:00.

Następnie: Nowy błąd w Fallout 76 - przeładowanie broni może zepsuć legendarny pancerz

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami