Ujawniono edycję kolekcjonerską Resident Evil 3 - figurka bohaterki, mapa i inne dodatki

Nie zabrakło soundtracku.

Przedstawiciele firmy Capcom ujawnili edycję kolekcjonerską remake'u Resident Evil 3. Obecnie jest ona dostępna tylko w amerykańskiej sieci Gamestop, ale prawdopodobnie trafi też między innymi do Polski.

W skład wydania wchodzi 11-calowa figurka Jill Valentine, mapa Raccoon City, album z grafikami oraz ścieżka dźwiękowa z gry. Do tego pudełko stylizowane na pojemnik na przedmioty S.T.A.R.S.

3613453_resident_evil_3

Zawartość przypomina to, co otrzymaliśmy w edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 2 z początku roku. W przypadku tej produkcji, figurka Leona została wykonana w takim samym stylu - ma też identyczną podstawkę.

Akcja Resident Evil 3 rozpoczyna się w przeddzień wydarzeń z drugiej części. Jill to jedna z postaci, które przetrwały wydarzenia z oryginalnego Resident Evil.

Głównym celem bohaterki jest wydostanie się z ogarniętego chaosem miasta. Przeszkodzi jej w tym mutant stworzony specjalnie po to, by likwidować członków oddziału specjalnego S.T.A.R.S., do którego Jill należy.

Gra zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Oficjalna nazwa Xbox Scarlett odzwierciedli możliwości konsoli - twierdzi Phil Spencer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami