Remake Resident Evil 3 - porównanie graficzne z oryginałem

Na podstawie pierwszego zwiastuna.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował materiał, w którym porównał zapowiedziany wczoraj remake Resident Evil 3 z oryginalną wersją gry.

Nagranie bazuje na pierwszym zwiastunie odświeżonego wydania produkcji. Autor filmu zestawił ze sobą ujęcia zaprezentowane w trailerze ze scenami pochodzącymi z pierwowzoru wydanego w 1999 roku, koncentrując się przede wszystkim na bohaterach.

Twórcy przygotowali nowe modele postaci, dzięki czemu wyglądają znacznie lepiej niż w oryginale. Deweloperzy zachowali przy tym charakterystyczne elementy poszczególnych osób, choć w niektórych przypadkach wprowadzili zmiany, czego przykładem jest Carlos.

Nowa wersja Resident Evil 3 to jednak nie tylko udoskonalona oprawa graficzna. Wzorem remake'u drugiej części cyklu, przedstawi wydarzenia znad ramienia bohaterów, a nie z perspektywy statycznej kamery.

Za większość prac nad powstającą produkcją odpowiada M-Two Inc - nowe studio założone przez byłego dyrektora generalnego Platinum Games, Tatsuyę Minamiego. Zespół wspomagany jest przez deweloperów z firmy Capcom.

re3_nemesis_remake
Nie zabraknie słynnego Nemesisa

Akcja tytułu rozpoczyna się w przeddzień wydarzeń z drugiej części. Wcielamy się w Jill Valentine, która musi wydostać się z ogarniętego chaosem miasta. Bohaterce przeszkadza mutant, stworzony w celu likwidowania członków oddziału specjalnego S.TA.R.S.

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Podszywanie się pod znanych streamerów na Twitchu coraz popularniejsze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami