State of Play - dziś prezentacja nowości na PS4. Resident Evil 3 Remake i Ghost of Tsushima?

Aktualizacja: zakończone.

Aktualizacja: Wydarzenie zakończyło się. Najważniejszymi punktami programu był zwiastun oraz data premiery Resident Evil 3 Remake oraz krótki trailer Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch.

Oprócz tego poznaliśmy też datę premiery Dreams oraz Predator: Hunting Grounds i zobaczyliśmy gameplay ze slashera Babylon's Fall.

Oryginalna wiadomość: Już dzisiaj - 10 grudnia - odbędzie się emisja kolejnego State of Play, a więc organizowanego przez Sony wydarzenia, na którym firma zaprezentuje najnowsze wiadomości o grach zmierzających na PS4.

Japoński koncern nie ujawnił jednak dokładnych szczegółów na temat wspomnianego pokazu, więc nie wiadomo co zamierza przedstawić. Możemy się jedynie domyślać, jakie produkcje ujrzymy. Wszystkie najważniejsze informacje poniżej.

State of Play - kiedy start, godzina, jak oglądać

Dzisiejsze State of Play odbędzie się o godzinie 15:00. Prezentacja potrwa około 20 minut.

Nie ogłoszono tego oficjalnie, ale najprawdopodobniej podczas wydarzenia zostanie zapowiedziane Resident Evil 3 Remake. Istnienie gry potwierdziły okładki z japońskiego PlayStation Store.

Niedawno poinformowano, że odświeżona wersja survival horroru od Capcomu nie pojawi się na gali rozdania nagród The Game Awards. To oznacza, że wydarzenie Sony jest ostatnią okazją w tym roku do zaprezentowania tytułu.

re3_okladka4
Okładka Resident Evil 3 Remake

Firma obiecuje, że nie zabraknie nowych detali o projektach rozwijanych przez własne studia. Spekuluje się, że koncern może ujawnić wieści na temat Ghost of Tsushima - niektórzy uważają, że wskazuje na to fakt odświeżenia listy filmów poświęconych grze na kanale PlayStation w serwisie YouTube.

Natomiast wiadomo, że podczas dzisiejszego State of Play nie otrzymamy żadnych szczegółów na temat następnej generacji i PlayStation 5. Na wieści o nowej konsoli Sony trzeba poczekać do 2020 roku.

Następnie: Minecraft na PS4 z funkcją cross-play. Wymagane logowanie do Xbox Live

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami