Prezenty dla gracza na Gwiazdkę 2019 - poradnik zakupowy

Świąteczne prezenty: gry, konsole, myszki, monitory i wiele więcej.

Zbliżają się już święta Bożego Narodzenia, więc pora pomyśleć o upominkach dla najbliższych - lub samemu sprawić sobie przyjemność. W naszym zestawieniu znajdziesz ciekawe propozycje na sprzęt PC, a także konsole i gry, czyli wszystko co najlepsze na prezent dla gracza na Gwiazdkę 2019.

Kupno świetnego prezentu, z którego ucieszy się gracz, nie powinno sprawić dużego problemu. Tylko w 2019 roku zadebiutowało mnóstwo doskonałych gier, a warto też rozejrzeć się za nieco starszymi hitami. Najważniejsze, by upewnić się, czy obdarowywana osoba nie ma już w swojej kolekcji danej produkcji.

Do tego konsole, myszki, klawiatury, monitory, smartfony i telewizory. Prezent zależy oczywiście od budżetu, którym dysponujemy, ale w każdym przypadku staraliśmy się przedstawić jak najszersze spektrum cen, aby każdy mógł znaleźć to, czego poszukuje.

prezentownikban

Gry, konsole i sprzęt na prezent 2019

Poniżej wszystkie nasze propozycje, pogrupowane w kategoriach. Zaczynamy od gier i konsol, czyli najbardziej oczywistych prezentów, a potem przechodzimy do sprzętu.

Na każdej stronie zamieściliśmy porady dotyczące zakupów oraz odnośniki do ofert w wybranych sklepach.

gry

Najprostszym, ale i w wielu przypadkach najlepszym prezentem dla gracza jest po prostu kolejna gra do kolekcji. Tutaj prezentujemy największe hity z 2019 roku, ale też kilka starszych, ciekawych propozycji na PC, PS4 i Xbox One.

konsole

Konsola to już większy wydatek, ale z dużym prawdopodobieństwem tak samo duże szczęście obdarowywanej osoby. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakie są potrzeby gracza: mocne tytuły na wyłączność systemu, opłacalne abonamenty czy możliwość zabawy w podróży. Jest też znacznie tańsza propozycja dla nieco starszych graczy.

myszki

Przy wyborze myszki liczy się przede wszystkim kształt urządzenia, a także sposób zasilania - przewodowy lub bezprzewodowy. Droższe myszki oferują lepsze sensory, co przekłada się na większą precyzję, ale już nawet za kilkadziesiąt złotych można dostać zadowalający model.

kawiatury

Kolejne podstawowe urządzenie peryferyjne dla gracza na PC. Nie ma bezpośredniego wpływu na precyzję ruchów postaci na ekranie, ale na pewno musi być wygodna. Przyda się też wiele specjalistycznych funkcji, przykładowo blokujących naciskanie przypadkowych przycisków. Podstawowy podział klawiatur to mechaniczne i membranowe. Tłumaczymy różnice i wybieramy najlepsze modele.

monitory

W tym poradniku doradzamy, na co zwrócić uwagę przy kupnie monitora i przedstawiamy najlepsze modele w cenie do 1000 zł. To wyświetlacze przeznaczone nie tylko dla graczy, ale też pracy biurowej.

monitoryg

Monitor dla wymagających graczy to już trudniejsza kwestia, ale nasz tekst powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Zestawienie podzieliliśmy dodatkowo na kilka kategorii - Full HD, QHD, 4K i 240 Hz.

telefony

Tutaj znajdziesz podzielony na kilka progów cenowych poradnik zakupowy z najlepszymi modelami smartfonów do kupienia w 2019 roku. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy flagowców, jak i osoby chcące nieco zaoszczędzić, wybierając jednak porządny sprzęt.

telewizory

W skomplikowanych parametrach nowoczesnych telewizorów łatwo się pogubić, a wbrew pozorom mają one znaczenie podczas rozgrywki. Jeżeli chcesz się cieszyć zabawą na najwyższym poziomie, zerknij na przygotowane przez nas zestawienie z kilkoma progami cenowymi.

glban

Jeżeli szukasz pomysłowego i nieszablonowego prezentu, to Good Loot przychodzi z pomocą. Po prostu dowiedz się, jaką serię gier, filmów lub jaką markę lubi osoba, dla której szukasz upominku.

mysteryban

Mystery Gamers Pack to po prostu paczka z zestawem upominków dla gracza. Cena jest atrakcyjna, ale haczyk polega na tym, że nie wiadomo dokładnie, co otrzymamy - choć każdy zestaw składa się z trzech koszulek, kieliszków, breloka i steelbooka.

bandy

W tym artykule opisaliśmy dwie doskonałe opaski od Xiaomi oraz Honor. Za stosunkowo niską cenę oferują mnóstwo przydatnych funkcji, jak stały pomiar tętna, monitorowanie snu czy pokazywanie liczby spalonych kalorii.

funkoban

Funko Pop to prawdopodobnie najpopularniejsze figurki kolekcjonerskie na świecie. W ofercie znajdują się postacie z „Gwiezdnych Wojen”, „Gry o Tron”, „Władcy Pierścieni”, filmów Marvela, a także mnóstwa gier.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami