Predator: Hunting Grounds ukaże się w kwietniu na PC i PS4. Polowanie łowcy w nowym zwiastunie

Ujęcia z sieciowej gry.

W trakcie wydarzenia State of Play poinformowano, że Predator: Hunting Grounds ukaże się 24 kwietnia 2020 roku. Tytuł zmierza na PC i PS4.

Gra to asymetryczna strzelanka sieciowa, co oznacza, że położy nacisk na zmagania postaci o nierównych umiejętnościach. Grupa użytkowników wcieli się w członków elitarnego oddziału żołnierzy, by w dżungli zmierzyć się z graczem kontrolującym kosmicznego łowcę.

Ujawniony przez twórców ze studia Illfonic zwiastun prezentuje fragmenty właściwej rozgrywki. W materiale Predator poluje na ludzi, eliminując przeciwników w dość brutalny sposób za pomocą zróżnicowanych broni.

Arsenał obejmuje między innymi przygotowany na potrzeby tytułu łuk, który przygważdża wrogów do ścian i innych obiektów oraz zadaje dużą ilość obrażeń. Do tego znane z filmów włócznia i dysk, potrafiący zabić kilku oponentów z rzędu.

predator_luk
Predator skorzysta z łuku...

Co ciekawe, w grze pojawi się żeńska odmiana Predatora. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy podkreślają, że projektując kobiecą wersję kosmicznego łowcy zadbali o stworzenie stosownego tła fabularnego.

To nie wszystko, ponieważ w planach są trzy klasy myśliwego, każda o unikalnym zestawie cech i umiejętności - Hunter będzie najbardziej zrównoważonym zabójcą, Scout wyróżni się szybkością i zręcznością, a Berserker postawi na brutalność i siłę.

predator_wlocznia
...oraz włóczni

Tytuł pozwoli też spersonalizować wygląd postaci poprzez zmianę określonych części pancerza. Do zamówień przedpremierowych dołączana jest skórka upodabniająca łowcę do Predatora z pierwszego filmu z 1987 roku. Innym bonusem jest wcześniejszy dostęp do karabinu maszynowego dla ludzi.

Natomiast nabywcy wydania Digital Deluxe z PlayStation Store otrzymają zbroję dla Predatora i kostiumy dla żołnierzy - przedmioty ozdobią motywy nawiązujące do konsol Sony. Ponadto cyfrowy egzemplarz komiksu o kosmicznym łowcy od wydawnictwa Dark Horse.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Fragmenty gameplayu z nowej gry akcji twórców Nier: Automata i Bayonetta

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami