Nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Więcej informacji na The Game Awards 2019

Samurajskie sztuczki.

Podczas krótkiej transmisji State of Play, Sony zaprezentowało nowy zwiastun Ghost of Tsushima, czyli gry akcji z otwartym światem od studia Sucker Punch. Data premiery wciąż nie jest znana.

Zgodnie z zapowiedzią, „resztę zwiastuna” zobaczymy podczas tegorocznej gali The Game Awards, która odbędzie się 13 grudnia o godzinie 2:30. Najprawdopodobniej wtedy dowiemy się tez, kiedy zadebiutuje gra.

Trailer to tylko krótka scena, rozgrywająca się w lesie. Główny bohater staje do walki z grupą przeciwników, ale zanim dochodzi do starcia, używa pewnego rodzaju bomby.

Akcję gry osadzono w Japonii, w roku 1274. Pokierujemy wojownikiem o imieniu Jin - ostatnim z samurajów, który stara się bronić Kraju Kwitnącej Wiśni przed Mongołami. Z materiałów wideo wynika, że twórcy skupiają się na walce z niewielkimi grupami wrogów, przy czym nacisk zostanie położony na kontrataki.

ghost2
Minęło dużo czasu od ostatnich oficjalnych informacji o grze

Choć fabuła zaprezentuje prawdziwe wydarzenia, twórcy gry pozwalają sobie na pewne odstępstwa historyczne, aby nie zaburzyć wykształconej przez popkulturę wizji samuraja.

Według nieoficjalnych informacji, Ghost of Tsushima zadebiutuje w drugiej połowie 2020 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami