Halo: Reach - sezony i nagrody

Nowe hełmy oraz inne dodatki.

Studio 343 Industries wprowadziło do Halo: Master Chief Collections system Sezonów - także do Halo: Reach dostępnego obecnie na PC i Xbox One. Nie wiadomo jednak, kiedy zakończy się pierwszy sezon, jednak na pewno nie nastąpi to wcześniej niż za 2-3 miesiące.

Tak jak w innych strzelankach z sezonami, nagrody w ramach sezonu odblokowujemy po prostu grając i wybierając nagrody z menu Sezonu - które otworzymy po kliknięciu Opcje i Kariera w menu głównym.

W menu Sezonu widzimy liczbę punktów (1), dzięki którym możemy odblokowywać nagrody. Jeden punkt potrzebny jest do zdobycia jednego przedmiotu kosmetycznego. Punkty sezonowe zdobywamy po prostu grając. Ważne jest kończenie meczów i nie opuszczanie trwających gier.

sezon

Nagrody trzeba odblokowywać po kolei, dlatego nie można po prostu wybrać sobie nagrody 5 poziomu na początek.

W przeciwieństwie do innych gier, w Halo: Reach nie ma płatnej przepustki sezonowej. Nie musimy płacić, by móc odblokować dodatkowe przedmioty kosmetyczne.

Następnie: Halo: Reach - tryby gry, reguły i zasady

Spis treści: Halo: Reach - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Halo: Reach - granaty, jak używać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami