Halo: Reach - najlepsza broń

Rodzaje broni, zestaw startowy.

Halo: Reach nie oferuje tylu broni, co współczesne odsłony Call of Duty czy Battlefielda. Wszystkie są jednak dostępne od razu i nie trzeba ich odblokowywać.

Broń spoza zestawu startowego, na który zazwyczaj składa się pistolet oraz Assault Rifle (karabin szturmowy) trzeba jednak w większości przypadków w trybie multiplayer znaleźć na mapie.

To na trybie sieciowym się tutaj skupiamy. W kampanii grajmy po prostu tym, czym najwygodniej nam się strzela. W multiplayerze warto jednak pamiętać, które rodzaje broni są najlepsze - wymieniamy je poniżej.

DMR. To najbardziej uniwersalna, najczęściej wykorzystywana, kultowa już wręcz broń w Halo. To karabin samopowtarzalny cechujący się wielką dokładnością oddawania strzałów i sporą mocą. Wystarczy tylko 5 strzałów w głowę, by zlikwidować wroga - a można oddać je w niecałe 3 sekundy. DMR warto mieć przy sobie zawsze.

dmr

Needle Rifle. Druga najlepsza broń w Halo: Reach po DMR - i przypominająca DMR, bo będąca jej odpowiednikiem z frakcji kosmitów. Jest tylko odrobinę słabsza, ale szybciej pozbawia wrogów tarczy.

neeedle

Inne rodzaje broni są już sytuacyjne. Karabin snajperki zadaje największe obrażenia, ale jest nieporęczny na bliskich dystansach. Rakietnicę zawsze warto podnieść, gdy znajdziemy ją na mapie, ale trzeba uważać, bo ogranicza nieco naszą mobilność. Strzelba jest najlepsza z bliska, ale bezużyteczna nawet na średnim dystansie.

Następnie: Halo: Reach - granaty, jak używać

Spis treści: Halo: Reach - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Halo: Reach - jak celować, przybliżanie widoku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami