Geralt, Yennefer i Ciri - sylwetki postaci z serialu Wiedźmin w materiałach Netflixa

Przygotowania do premiery.

Netflix opublikował trzy materiały wideo poświęcone najważniejszym postaciom z nadchodzącego serialu Wiedźmin, który zadebiutuje na platformie już 20 grudnia.

Pierwszy film poświęcono czarodziejce Yennefer. O jej przeszłości, dzieciństwie, motywacjach i charakterze opowiada aktorka Anya Chalotra.

Materiał o Geralcie z Rivii to nie tylko przypomnienie, kim tak naprawdę jest wiedźmin, ale też pierwsza szansa na bliższe przyjrzenie się Jaskrowi. W barda wciela się Joey Batey.

Jest także wideo o Ciri, o której opowiada Freya Allan. Podobnie jak w pozostałych materiałach, twórcom udało się zwięźle przybliżyć postać i jej tło fabularne dla osób, które nie znają książek Sapkowskiego czy gier od CD Projekt RED.

Warto przypomnieć, że drugi sezon Wiedźmina został już oficjalnie zapowiedziany. Główna producentka serialu ma też plany na kilka kolejnych serii. Pierwsza skupi się na wydarzeniach z opowiadań.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami