Fragmenty gameplayu z nowej gry akcji twórców Nier: Automata i Bayonetta

Babylon's Fall.

W trakcie dzisiejszego State of Play zaprezentowano zwiastun z Babylon's Fall - nowej gry akcji od twórców Nier: Automata i serii Bayonetta ze studia Platinum Games.

Nagranie przedstawia fragmenty gameplayu z powstającego projektu, skupiając się na potyczkach z przeciwnikami. Wśród wrogów są opancerzeni rycerze, stwory i sporych rozmiarów oponent, który pełni zapewne rolę bossa.

Podobnie jak we wcześniejszych tytułach od Platinum Games, walka jest dynamiczna. Są więc skoki, uniki i szybko wyprowadzane ciosy. Sam bohater posługuje się mieczem, ale potrafi też przyciągnąć do siebie nieprzyjaciół łańcuchem.

Uwagę zwraca również oprawa graficzna. Deweloperzy podkreślają, że warstwa wizualna utrzymana jest w stylu, który inspirowany jest malarstwem z wykorzystaniem pędzli. Nie brakuje więc jasnych barw.

babylons_fall_nowy
Nie zabraknie różnych przeciwników

Na razie jednak nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów na temat projektu. Twórcy obiecują, że więcej informacji przedstawią latem przyszłego roku - prawdopodobnie podczas targów E3 lub Gamescom.

Babylon's Fall zapowiedziano w czerwcu 2018 roku, a gra powstaje we współpracy z firmą Square Enix. Produkcja zmierza na dwie platformy sprzętowe - PC oraz konsolę PlayStation 4.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami