Premierowy pokaz sceny z "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" tylko w Fortnite

W Karkołomnym Kinie.

Nieprezentowana wcześniej scena z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” zostanie po raz pierwszy pokazana publicznie w grze Fortnite już 14 grudnia.

Wideo zostanie wyświetlone na ekranie w lokacji Karkołomne Kino. Pokaz rozpocznie się o godzinie 20:00. Na tej nietypowej premierze pojawi się nawet sam reżyser, J.J. Abrams.

Podobne wydarzenie zostało zorganizowane przed debiutem sequela filmu o Ralphie Demolce. Akcja promocyjna nowych Gwiezdnych Wojen rozpoczęła się już natomiast przy okazji premiery Jedi: Fallen Order, gdy do Fortnite wprowadzono skórki Szturmowców.

Battle royale od Epic Games jest dostępne za darmo na każdej platformie, więc wszyscy zainteresowani mogą pobrać grę na tę specjalną okazję - choć oczywiście można też po prostu obejrzeć transmisję na Twitchu. Streamerów prezentujących to wydarzenie z pewnością nie zabraknie.

„Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” debiutuje w kinach 19 grudnia. To ostatnia część nowej trylogii filmów z uniwersum Star Wars.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami