Diablo 4 może otrzymać "wyjątkowo interesujące rozwiązania PvP"

Prototyp trybu rywalizacji prawie ukończony.

Diablo 4 może zaoferować nietypowe i ciekawe, jak zapewnia Blizzard, rozwiązania związane z walką między graczami. Twórcy kończą obecnie pierwszą fazę projektowania PvP.

- To coś, co już od dawna jest w planach. Musielibyście wrócić do Diablo 2, żeby znaleźć to, o co nam chodzi - zaznaczył Allen Adham, współzałożyciel studia w rozmowie z EDGE. - Jesteśmy w trakcie tworzenia prorotypów wyjątkowo interesujących rozwiązań PvP i prace dobiegają już końca.

diablo_4_screenshots_2_740x448
Diablo 4 będzie bardziej ponure

Adham nie podał żadnych szczegółów, ale nawiązanie do Diablo 2 jest o tyle ciekawe, że PvP nie było w tej grze szczególnie rozbudowane.

Diablo 4 ma zaoferować strefy do walk między graczami w otwartym świecie - tyle wiadomo w chwili obecnej z oficjalnych zapowiedzi. Można domyślać się, że chodzi o strefy PvP podobne do niektórych lokacji z World of Warcraft.

Poza tym, Diablo 4 pozwoli eksplorować nieograniczony ekranami ładowania świat, w którym spotkamy często innych użytkowników - choć im dalej od miast i obozów, tym rzadziej. Gra nie ma jeszcze daty premiery.

Źródło: Gamingbolt

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami