Star Wars Jedi: Upadły Zakon - otwieranie skrzyń i przejść, hakowanie

Ulepszenie BD-1 dające nowe możliwości eksploracji.

Podczas rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order, już w początkowych lokacjach możesz natknąć się na zablokowane skrzynie lub przejścia. Jak poradzić sobie w takich przypadkach?

Niezbędne będzie kontynuowanie przygody i powrót do takich przedmiotów i przejść w późniejszym okresie rozgrywki. Aby otrzymać możliwość hakowania skrzyń oraz niektórych terminalów będziesz musiał ulepszyć robota BD-1.

lk01

Możliwość taka pojawi się w trzecim rozdziale gry, podczas którego powracasz na planetę Zeffo. Kiedy do tego dojdzie skieruj się do lokacji o nazwie Stary Monument. Skorzystaj ze zdobytej wcześniej mocy pchnięcia, aby zniszczyć kamienne przejście (1).

lk02

Wejdź do nowej lokacji i skieruj się w lewo. Wdrap się na podwyższenie, a zobaczysz przed sobą stół (2). Skorzystaj z niego, dzięki czemu droid BD-1 otrzyma nową możliwość (łącze komputerowe), dzięki któremu będzie od teraz mógł włamywać się do skrzyń i paneli.

lk03

Aby skorzystać z nowej funkcji wystarczy podejść do zamkniętej dotychczas skrzyni (3) i użyć funkcji hakowanie (4). Identycznie sprawa wygląda z panelami, otwierającymi niektóre przejścia.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - modyfikacje miecza, kolory ostrza

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - zapisywanie gry, punkty medytacji, rozwijanie bohatera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami