Nowe State of Play od Sony już 10 grudnia. Z zapowiedzią Resident Evil 3 Remake?

Być może pojawi się też Ghost of Tsushima.

Sony poinformowało, że 10 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego wyemituje następny odcinek State of Play - programu wzorowanego na Inside Xbox i Nintendo Direct.

Epizod potrwa około 20 minut. W tym czasie firma przedstawi nowe gry i ogłosi daty premier już wcześniej prezentowanych tytułów. Nie zabraknie też szczegółów o projektach rozwijanych przez studia należące do japońskiego producenta. Do tego gameplaye z powstających pozycji.

Niewykluczone, że formalnie zostanie ujawnione Resident Evil 3 Remake, zwłaszcza, że horror nie pojawi się na tegorocznej gali The Game Awards. Istnienie produkcji potwierdziły okładki odkryte w PlayStation Network, ale Capcom jej jeszcze nie zapowiedział.

Obietnica nowych informacji o grach od Sony może też oznaczać, że w planach jest pokaz Ghost of Tsushima. Niedawno odświeżono listę filmów poświęconych tytułowi na kanale PlayStation w YouTube - niektórzy uważają, że wskazuje to na rychłą publikację nowych materiałów.

re3_okladka3
Okładka jednego z wydań Resident Evil 3 Remake

Jednocześnie podkreślono, że w następnym odcinku internetowego programu nie powinniśmy oczekiwać szczegółów o planach dotyczących następnej generacji i PS5. Na wieści trzeba poczekać do 2020 roku.

Podobnie jak w przypadku poprzednich epizodów, kolejne State of Play można oglądać na żywo - między innymi na Twitchu i YouTube. Start 10 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Ballada Jaskra o Geralcie - udostępniono utwór z serialu Wiedźmin

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami