Nowa edycja Star Wars Battlefront 2 zapewnia dostęp do wszystkich elementów kosmetycznych

Natychmiastowo.

Na PC, PS4 i Xbox One zadebiutowała nowa edycja Star Wars Battlefront 2 - tak zwana świąteczna. Wydanie zawiera podstawową grę ze wszystkimi aktualizacjami, a także zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich przedmiotów kosmetycznych.

To oznacza, że nabywcy zestawu nie muszą odblokowywać poszczególnych elementów lub kupować ich za prawdziwe pieniądze. W sumie gracze otrzymują ponad 150 skórek (w tym 6 legendarnych) dla żołnierzy i bohaterów, więcej niż 100 emotikon oraz 90 zwycięskich póz.

W pakiecie brakuje inspirowanych filmem „Ostatni Jedi” strojów Kylo Rena i Rey, ponieważ są dostępne tylko dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na edycję Elite Trooper Deluxe. Nie ma też przedmiotów, które można było zdobyć w ramach czasowych wydarzeń.

star_wars_battlefront_celebration
Nowa edycja zapewnia dostęp do przedmiotów kosmetycznych od razu

Wydanie świąteczne kupić można jedynie w dystrybucji cyfrowej - cenę ustalono na 99,90 zł. Na PC zestaw wchodzi również w skład abonamentu Origin Access Premier.

Poinformowano również, że 17 grudnia Star Wars Battlefront 2 otrzyma treści powiązane z filmem „Skywalker. Odrodzenie”. Do gry trafią między innymi nowe skórki dla Rey, Finna i Kylo Rena - kostiumy pojawią się we wspomnianej edycji.

star_wars_bb8
Sympatyczny BB-8 pojawi się w Star Wars Battlefront 2

W planach też kolejne jednostki: Najwyższy Porządek zasilą Sith Trooperzy z czerwonym pancerzem i wyposażeni plecaki odrzutowe Jet Trooperzy, a do Ruchu Oporu dołączą artylerzysta i szpieg. Do tego pokryta dżunglą planeta, choć zawita do gry dopiero 20 grudnia.

To nie wszystko, ponieważ ujawniono wstępne plany rozwoju strzelanki na następne miesiące. Okazuje się, że w styczniu nastawiona na wieloosobowe zmagania produkcja wzbogaci się o nowych bohaterów - droidy BB-8 oraz BB-9E.

Źródło: EA

Następnie: Gry startowe na PS5 od Sony nie trafią na PlayStation 4 - sugerują nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami