Fortnite - wyzwanie: Znajdź pakiet PD ukryty na ekranie wczytywania Narodziny chaosu

Szczegóły i mapa.

Wszystkie litery układające się w wyraz „Fortnite” są już dostępne, więc teraz czas na pakiet PD, który działa trochę jak gwiazdki z poprzednich sezonów. Jeżeli ukończyłeś co najmniej osiem wyzwań z pakietu Narodziny chaosu, możesz podjąć się tego zadania.

Na ekranie wczytywania możemy zobaczyć postać wpatrującą się w monitory. Na ekranie na środku widać z kolei pakiet PD, ukryty za pamiętnym fioletowym sześcianem z piątego sezonu.

PD ukryte na ekranie wczytywania Narodziny chaosu w Fortnite - mapa do wyzwania

Statua fioletowej kostki znajduje się w południowo-zachodniej części Kurzących Kominów, czyli nazwanej lokacji na północno-wschodnim skraju mapy. To tam musisz się udać. Lokację zaznaczyliśmy na poniższej mapie:

pdmapa

Gdy będziesz w odpowiednim miejscu, PD pojawi się nad ziemią, tuż za sześcianem. Wejdź w interakcję z pakietem, by zaliczyć wyzwanie.

PD nie pojawi się we wspomnianym miejscu, jeżeli nie odblokowałeś jeszcze ekranu wczytywania Narodziny chaosu i nie zakończyłeś odpowiednich misji z aktualnego tygodnia.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami