Fortnite - wyzwanie: Zatańcz przy zielonym, żółtym i czerwonym moście stalowym

Lokalizacja i wskazówki.

W Fortnite rozpoczął się 9. tydzień, więc czas na nowe wyzwania. Jedno z nich jest związane z tańczeniem przy kolorowych stalowych mostach - zielonym, żółtym i czerwonym.

Być może znasz już lokalizację tych miejsc z innych wyzwań, ale jeśli nie, to tutaj dowiesz się wszystkiego. Poniżej mapa z mostami i dodatkowe wskazówki.

Zielony, żółty i czerwony most w Fortnite - mapa i lokalizacja

Mosty nie są trudne do znalezienia - to dość duże konstrukcje, a teraz dodatkowo są pomalowane na jaskrawe kolory. Oto mapa do zadania:

mostymapa

Kolorowe mosty znajdują się więc w następujących lokalizacjach:

  • Zielony - na południowy wschód od Farmy Furii
  • Żółty - na wschód od Gasnących Gajów
  • Czerwony - pomiędzy Przyjemnym Parkiem a Słonymi Strzechami

Znasz już lokalizację mostów. Wystarczy teraz, że na nich staniesz i użyjesz dowolnej emotki. Na szczęście nie musisz wykonać wszystkich trzech etapów wyzwania w jednym meczu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz po wyskoczeniu z busa skierować się w stronę mostu, jednak pamiętaj, że te miejsca będą teraz przyciągać wielu graczy.

Mądrym posunięciem będzie więc natychmiastowe obudowanie się ścianami po wylądowaniu - musi bowiem minąć kilka sekund, aby taniec został zaliczony.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami