Witchfire - walka, boss i interfejs w gameplayu z nowej gry Adriana Chmielarza

Wideo dokumentujące postępy w pracach.

Założone przez Adriana Chmielarza studio The Astronauts opublikowało kolejny gameplay ze swojej nowej gry - nastawionego na akcję Witchfire.

Materiał przedstawia starcia z przeciwnikami z użyciem arsenału palnego. Najpierw postać gracza mierzy się z kierowanymi przez wiedźmę nieumarłymi na plaży, a później trafia na silniejszego od pozostałych wrogów bossa - biskupa.

Wideo dokumentuje postępy prac nad projektem. Nagranie pochodzi ze stworzonego na wewnętrzny użytek dema, w którym umieszczono między innymi cztery rodzaje broni oraz dwa lekkie i trzy ciężkie typy zaklęć. Do tego sześciu różnych przeciwników i trzy lokacje.

We wspomnianej wersji deweloperzy zaimplementowali także - widoczne w filmie z rozgrywką - nowy interfejs użytkownika, minimapę i wskaźniki życia wrogów. Jednocześnie podkreślają, że nie są to ostateczne elementy i mogą jeszcze ulec zmianie.

Rozwiązaniem, z którego ekipa The Astronauts jest szczególnie zadowolona, to opcjonalny system ostrzegania gracza przed niebezpieczeństwem. Produkcja zaalarmuje użytkownika, gdy przeciwnik będzie próbował zaatakować znienacka - na przykład od tyłu.

witchfire_gameplay1
W Witchfire nie zabraknie elementów nadprzyrodzonych

Nie wszystkim jednak przypadł do gustu zaprezentowany gameplay. W komentarzach pod filmem w serwisie YouTube użytkownicy krytykują Witchfire, przekonując, że tytuł w większym stopniu przypomina Destiny niż Painkillera.

Nowa gra od The Astronauts zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana. Akcję osadzono w świecie, w którym wiedźmy i czarodzieje istnieją. Gracze pokierują wysłannikiem Kościoła, polującym na adeptów magii.

Źródło: The Astronauts

Następnie: Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami