Witchfire - walka, boss i interfejs w gameplayu z nowej gry Adriana Chmielarza

Wideo dokumentujące postępy w pracach.

Założone przez Adriana Chmielarza studio The Astronauts opublikowało kolejny gameplay ze swojej nowej gry - nastawionego na akcję Witchfire.

Materiał przedstawia starcia z przeciwnikami z użyciem arsenału palnego. Najpierw postać gracza mierzy się z kierowanymi przez wiedźmę nieumarłymi na plaży, a później trafia na silniejszego od pozostałych wrogów bossa - biskupa.

Wideo dokumentuje postępy prac nad projektem. Nagranie pochodzi ze stworzonego na wewnętrzny użytek dema, w którym umieszczono między innymi cztery rodzaje broni oraz dwa lekkie i trzy ciężkie typy zaklęć. Do tego sześciu różnych przeciwników i trzy lokacje.

We wspomnianej wersji deweloperzy zaimplementowali także - widoczne w filmie z rozgrywką - nowy interfejs użytkownika, minimapę i wskaźniki życia wrogów. Jednocześnie podkreślają, że nie są to ostateczne elementy i mogą jeszcze ulec zmianie.

Rozwiązaniem, z którego ekipa The Astronauts jest szczególnie zadowolona, to opcjonalny system ostrzegania gracza przed niebezpieczeństwem. Produkcja zaalarmuje użytkownika, gdy przeciwnik będzie próbował zaatakować znienacka - na przykład od tyłu.

witchfire_gameplay1
W Witchfire nie zabraknie elementów nadprzyrodzonych

Nie wszystkim jednak przypadł do gustu zaprezentowany gameplay. W komentarzach pod filmem w serwisie YouTube użytkownicy krytykują Witchfire, przekonując, że tytuł w większym stopniu przypomina Destiny niż Painkillera.

Nowa gra od The Astronauts zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana. Akcję osadzono w świecie, w którym wiedźmy i czarodzieje istnieją. Gracze pokierują wysłannikiem Kościoła, polującym na adeptów magii.

Źródło: The Astronauts

Następnie: Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami