Sezon Świtu w Destiny 2 rozpocznie się 10 grudnia - jest pierwszy trailer

Nowe wyzwania i nagrody.

Kolejny sezon wyzwań w Destiny 2 rusza już 10 grudnia. Bungie opublikowało zwiastun prezentujący nową zawartość. Sezon Świtu potrwa aż do 9 marca 2020 roku.

Główny wątek fabularny ma być związany z frakcją Kabali, którzy postarają się cofnąć czas i zmienić przeszłość, by doprowadzić do zwycięstwa Czerwonego Legionu w inwazji na Ziemię z kampanii w podstawowej wersji gry.

Gracze, którzy wykupią przepustkę sezonową, zyskają dostęp do nowej aktywności dla 6 graczy, a także specjalny pistolet do zdobycia w ramach postępów.

Wszyscy użytkownicy Destiny 2 otrzymają natomiast między innymi szansę na zdobycie okazjonalnego pancerza, nowy artefakt do rozwoju postaci, tryb Eliminacji i inne bonusy.

Destiny_SoD_Calendar_EN

Fanów serii ucieszy zapewne powrót postaci Saint-14, z którą związana będzie część misji fabularnych, dostępnych dla tych, którzy kupią płatną przepustkę.

Następnie: Amerykański kongresmen wydał na Steamie fundusze z kampanii wyborczej - przyznał się do winy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami