Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Red Dead Redemption 2 jest już dostępne do uruchomienia na Steamie. Cena to 249,90 zł, czyli tyle samo, ile w Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store - jedynych platformach, na których do teraz można było grać w hit od studia Rockstar.

W ofercie również edycja Specjalna i Ultimate, odpowiednio za 309,90 zł i 369,90 zł. Droższe wydania oferują szereg prezentów cyfrowych - szczegóły na karcie produktu.

Red_Dead_Redemption_II_Screenshot_2019.11.05___22.10.52.28
Wersja na PC oferuje pełnoprawny tryb fotograficzny - funkcję, której zabrakło na konsolach

Premiera gry na PC nie zaczęła się najlepiej - użytkownicy borykali się z licznymi problemami, które deweloperzy rozwiązują aż do teraz. Oczywiście możemy się spodziewać, że wersja na platformie Valve zawiera już wszystkie aktualizacje, dzięki czemu pozwoli na komfortową zabawę.

Wydanie na Steam nie różni się niczym od edycji na aplikację Rockstara i EGS, zawiera więc wszystkie usprawnienia dla PC. To zwiększona odległość wczytywania obiektów i jakość globalnego oświetlenia, udoskonalony wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer.

Do tego obsługa HDR, rozdzielczości 4K i - standardowo - możliwość zabawy z większą niż 30 liczbą FPS.

W minimalnych wymaganiach sprzętowych Red Dead Redemption 2 jest między innymi 8 GB pamięci RAM i karta graficzna Nvidia GeForce GTX 770 z 2 GB pamięci.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Produkcja Rockstar Games jest jedną z najlepiej ocenianych gier 2018 roku, co potwierdza także nasza Złota Rekomendacja. „Każdy miłośnik gier wideo powinien wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie, poznając i interpretując wspaniały świat na swój indywidualny sposób” - napisaliśmy w naszej recenzji Red Dead Redemption 2.

Następnie: Po problemach Google Stadia, Sony i Microsoft przestali obawiać się usługi - sugerują nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami