Wiedźmin - walka Geralta z rycerzami w nowym fragmencie serialu

Plus: postać Jeża.

W trakcie amerykańskiego programu Jimmy Kimmel Live zaprezentowano fragment realizowanego dla platformy Netflix serialu „Wiedźmin”.

Gościem audycji był Henry Cavill, czyli odtwórca roli Geralta z Rivii. Pod koniec rozmowy wyemitowano trwający około 20 sekund klip pochodzący z czwartego epizodu, który będzie adaptacją opowiadania „Kwestia ceny”.

Film przedstawia scenę walki podczas uczty zorganizowanej przez królową Calanthe. W nagraniu Biały Wilk stawia czoła rycerzom, zadając ciosy mieczem i zręcznie unikając wrogich ataków. Wideo obejrzeć można w poniższym materiale od 6:23.

We wspomnianym fragmencie Geralt broni Jeża z Erewaldu, który przybywa do Cintry, by poprosić władczynię krainy o rękę jej córki. Małżeństwo z księżniczką obiecał stworowi ojciec dziewczyny, któremu rycerz uratował życie.

W głównego bohatera wciela się Henry Cavill - aktor znany między innymi z roli Supermana w filmach na podstawie komiksów DC. W obsadzie są także Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri i Anna Shaffer jako Triss.

wiedzmingeralt
Geralt będzie miał wiele okazji, by wyciągnąć miecz

Pierwszy sezon Wiedźmina - składający się z 8 odcinków - zadebiutuje 20 grudnia. Netflix zamówił już drugą serię, która ukaże się w 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami