Resident Evil 3 Remake i Nemesis - fani żartują z nosa i zębów mutanta w memach

Nietypowy wygląd potwora.

Wczoraj ujawniono okładki Resident Evil 3 Remake, potwierdzające istnienie gry. Uwagę fanów zwrócił nietypowa twarz widocznego na grafikach potwora o nazwie Nemesis. Wygląd mutanta stał się obiektem żartów i internetowych memów.

Wspomniana kreatura to istota stworzona przez korporację Umbrella. Podczas rozgrywki w oryginalnej wersji produkcji regularnie podążą tropem głównych bohaterów - Jill Valentine i Carlosa Oliveiry - stanowiąc zagrożenie dla graczy.

re3_okladki
Resident Evil 3 Remake - okładki standardowego i specjalnego wydania

W memach fani odnoszą się między innymi do mocno wyeksponowanego uzębienia Nemesisa. Internauci porównują mutanta do wyglądającego podobnie imperatora Zurga, czyli antagonisty Buzza z serii filmów „Toy Story”.

R3make Nemesis teeth be like from ResidentEvil

Inni zaś przekonują, że potwór przypomina Crasha Bandicoota.

Nemesis be like from ResidentEvil

Nie zabrakło również odniesień do serialu „Trzynaście powodów” od platformy Netflix, a konkretnie sceny, w której główna bohaterka mówi o zniewalającym uśmiechu.

Can't wait to see those pearly whites from ResidentEvil

Pewien internauta przekonuje zaś, że Nemesis powinien być wzorowany na Spongebobie Kanciastoportym.

The new nemesis design looks dope. from ResidentEvil

Uwagę zwróciło jednak nie tylko uzębienie, ale i obecność nosa. Niektórzy twierdzi, że dziwnym jest, że twórcy mutanta wyposażyli kreaturę we wspomnianą część ciała i uważają, że byłaby straszniejsza bez tego elementu.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie knight_ki11er postanowił przerobić jedną z okładek, skracając nieco zęby oraz usuwając nos.

R3make Nemesis without nose and slightly shorter teeth from ResidentEvil

Resident Evil 3 Remake jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano. Niewykluczone, że Capcom zaprezentuje grę na tegorocznej gali The Game Awards, która odbędzie się 13 grudnia. Według niepotwierdzonych informacji, tytuł zadebiutuje w 2020 roku.

Następnie: Halo: Reach z ponad 100 tysiącami graczy na Steamie. Udany powrót serii na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami