Call of Duty: Modern Warfare kontra CoD 4 - porównanie odnowionej i oryginalnej mapy Crash

Wersja z 2007 i 2019 roku.

Wraz z najnowszą aktualizacją, wprowadzającą pierwszy sezon, do Call of Duty: Modern Warfare dodano odnowioną wersję popularnej mapy Crash z Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku. W sieci pojawiło się już porównanie oryginału i „remastera”.

Nowa wersja nie jest w stu procentach wierna pierwowzorowi. W oczy natychmiast rzuca się brak zielonego filtra, który zastosowali twórcy oryginału, choć wiąże się to ze zmianą kierunku artystycznego całej gry. Nieco inne są również budynki, wraki pojazdów i pozostałe elementy otoczenia.

Niemal takie samo pozostało natomiast ułożenie wszystkich obiektów - do tego stopnia, że weterani oryginału nie będą musieli się „uczyć” mapy.

mw1
Pierwszy sezon to wiele niespodzianek

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Oprócz Crash, do gry trafiła też inna popularna mapa z Call of Duty 4 - Shipment. Pierwszy sezon w nowym Modern Warfare to także nowe tryby rozgrywki oraz Karnet Bojowy, rozwiązanie znane chociażby z Fortnite.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami